CAMİ AHŞABI MİNBER

Cami Ahşabı Minber Modellerimiz

Cami Ahşabı Minber, bir caminin cemaatiyle hocası arasında gerçekleşecek iletişim için en önemli araçlardan birisidir. Mekanın büyüklüğü ve yüksekliğine göre tasarlanır ve mihrabın sağ tarafında, hocanın hutbe okuma görevini ifaa edebilmesi adına oluşturulur. Hoca minbere merdivenle çıkar. Bu sayede cami cemaatinin dikkatini hocaya verebilmesi, hutbeye gerekli ihtimamı göstermesi amaçlanır. Hocanın minbere çıkması, artık onun dinlenmesi gerektiğinin bir simgesidir.
Cuma ve bayram namazlarının en önemli bölümlerinden birisi olan hutbe, insanları doğruya, iyiye, güzele, dini değerlerin korunmasına ve sahiplenilmesine çağıran sözler içerir. Tüm bunların bizzat cami imamı tarafından söylenerek cemaatin doğru yola sevk edilmesi amaçlanır.

Cami Ahşabı Minber İmalatı ve teslimatı doğru, titiz bir şekilde yapılmalıdır. Yapılacak çalışmanın iyi bir firmayla temasa geçilerek tamamlanması da, yapılacak işin olumlu bir sonuca varmasını sağlar.
 Firmamız, Cami Ahşabı Minber İmalatı ve Minber Dekorasyonu konusunda atacağı adımları titizlikle belirleyerek, yıllardır süregelen namını da bu şekilde oluşturmuştur. Aynı şekilde bizimle sipariş için iletişime geçecek kurumların ve müşterilerimizin de görüşlerini, önerilerini dikkate alarak tasarladığımız çalışmalar, sitemizde de göreceğiniz örneklerden anlayabileceğiniz üzere, alelade çalışmalar yapan yerlerden çok daha ileridedir ve farkı ortadadır.
Cami dekorasyonu ve bunun en önemli unsurları arasında yer alan Cami Ahşabı Dekorasyonu adına, kürsü, cami balkon korkuluğu, müezzinlik ve mihrap tarzı pek çok ürünün imalatı gibi tarafımızca yapılmakta ve sizlere gerekli kalite kontrolleri sağlanarak, mümkün olan en hızlı şekilde teslim edilmektedir.
Çalışmalarımızın örneklerini sitemizden takip edebileceğiniz gibi, bizleri telefonla arayarak veya yüz yüze görüşme için firmamıza gelerek de gerekli model bilgilendirmelerini doğrudan tarafımızdan alabilirsiniz. Böylece sizlere çok daha hızlı ve ayrıntılı bilgi verebilir, karar verme aşamanıza da katkıda bulunmuş oluruz.